Двупосочна интеграция с GenCloud

Платформа Seliton предалага решение за Двупосочна синхронизация с търговски и счетоводен софтуер GenCloud. Разработката е напълно готова за ползване ВЕДНАГА.

Складова програма GenCloud предлага решение за интеграция с интернет магазин.

Е-магазинът може да бъде свързан с категорийните данни на програма GenCloud или да има отделно категорийно дърво, което да се синхронизира с онлайн магазина. Няма допълнителна синхронизация, всичко се синхронизира автоматично.

Потребителя извършва поръчка през онлайн магазина, попълва данните за доставка и приключва поръчката. Поръчката се записва в базата данни на GenCloud. Операторът преглежда поръчката и избира "Изпълни", след което поръчката се зарежда като "Нова продажба" и продажбата се финализира.

Заявка за инсталация
Двупосочна интеграция с GenCloud

Синхронизация на продукти и поръчки между GenCloud и Seliton

Стабилно, готово решение за автоматизиране на Вашия бизнес!

Софтуерната компания GenCloud в партньорство със Seliton България създаде модул за Двупосочна синхронизация:
* в първата посока модулът автоматично прехвърля продуктите (категорийното дърво) и наличности от програмата GenCloud в онлайн магазин Seliton
* във втората посока всички онлайн поръчки и онлайн клиенти се прехвърлят от е-магазин Seliton към GenCloud.

Само за няколко минути данните за стотици или хиляди продукти се интегрират в електронния магазин. В същото време всички поръчки и наличности се управляват по ефективен начин в търговския софтуер GenCloud.

Целият процес е много улеснен и се осъществява през модула за синхронизация в Seliton. С няколко конкретни стъпки търговските фирми ползващи GenCloud ще създадат собствен онлайн магазин и ще го напълнят със стоки за продажба.

Най-хубавото е, че търговецът сам определя колко често да се синхронизират данните – ежедневно, ежеседмично, или няколко пъти на ден – съобразявайки се единствено с динамиката на своите продажби, наличности и номенклатура. Освен автоматично прехвърляне на продуктови данни и честота на синхронизация, GenCloud са предвидили и гъвкави възможности за избор на продукти, категории и избор на цена.

Кои данни се синхронизират при експорта от GenCloud към Seliton:

  • Код на продукт - избор от 3 стойности (ID, каталожен номер, баркод)
  • Име на продукт
  • Продажна цена
  • Продажна цена с включена отстъпка
  • Продажна цена и Продажна цена с включена отстъпка (едновременно)
  • Количество
  • Тегло на продукта
  • Описание
  • Категория на продукти
  • Атрибути на продукта
  • Отчет на синхронизацията
  • История на синхронизацията
  • Защита срещу некоректни данни в складовата програма
  • Възмножност да се променят несинхронизирани полета
  • Възмножност да се заключват полета срещу синхронизация
  • Управление на новосъздадени продукти
  • Управление на изчепрани продукти
  • Поръчки от Seliton към складовата програма
  • Импорт на варианти
  • Поддръжка на ID_SITE (импорт по сайтове)
  • Импорт на цени по клиентски групи
  • Импорт на количества по складове

Ако имате въпроси, моля обадете се на Търговския отдел на SELITON тел. 0700 45 155 (вътр. 2) или пишете на имейл адрес sales@seliton.bg.

Онлайн магазин от SELITON